Days Gone - Zostaw ten szajs przy drzwiach (dodatkowe)

Zdobywamy próbki cynoberu z pobliskiej kopalni.

Jest to zadanie dodatkowe, które stanie się dostępne po spotkaniu z Sarą w ramach misji Wojna, którą możemy wygrać. Jej celem jest zdobycie określonego rodzaju próbek minerałów (cynaberu) z pobliskiej kopalni Lost Cabin. Zadanie zleca przez radio Weaver.

Zacznij od skierowania się do zaznaczonego miejsca, leżącego na północny zachód od obozu Diamond Lake. Kiedy dotrzesz na miejsce znajdziesz dwie drewniane chaty.

d001

Aby dostać się do jednej z nich należy przecisnąć się przez wąskie przejście (1). Uczyń to i podnieś ze stołu zestaw do pobierania próbek.

d002

Po jego zdobyciu skieruj się do wejścia do kopalni (2). Przestaw auto (3) i wejdź do środka, po czym zacznij iść przed siebie.

d003

Po drodze zwracaj uwagę na skały pokryte czerwoną substancją (4) - to są właśnie miejsca, w których należy zbierać próbki. Rusz przed siebie, zeskocz poziom niżej i rozpraw się z kilkoma świrusami, które zaatakują Deacona.

d004

Aby zbierać kolejne próbki należy najpierw oczyścić teren z przeciwników, dlatego uporaj się z nimi w pierwszej kolejności. Nieopodal miejsca, gdzie zeskoczyłeś na dół znajduje się wózek widłowy, a na lewo od niego kanister z benzyną. Podnieś go i przelej paliwo do pobliskiego generatora (5). W ten sposób włączysz światło (odeprzyj atak kolejnych rywali) i osuszysz drogę do dalszej części kopalni.

d005

Teraz wystarczy kontynuować podróż w głąb kopalni i zbierać kolejne próbki cynoberu. Kiedy zbierzesz sześć skieruj się do windy (6) znajdującej się w tunelu prowadzącego do wózka widłowego i skorzystaj z dźwigni, aby wjechać na górę. Wróć do Weavera w obozie i przekaż mu znaleziska, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami