Days Gone - Zostać częścią rodziny (zlecenie)

Pomagamy Tucker w pozbyciu się Wheelera w ramach wątku Łowca nagród.

Misja poboczna, którą możesz w pewnym momencie fabularnej przygody rozpocząć w obozie u Tucker. Jest to jedno z zadań z wątku Łowcy nagród, a jego celem jest pozbycie się człowieka o imieniu Wheeler.

z041

Po przyjęciu zlecenia otrzymasz namiary na kryjówkę bandytów, położoną na północ od obozu Tucker. Skieruj się na miejsce motocyklem. Kiedy zbliżysz się do wyznaczonego miejsca zejdź z maszyny i skieruj się w stronę mostu (1).

z042

Ukryj się za pobliski skrzyniami i przy pomocy lornetki zaznacz swoich wrogów. W ten sposób będzie łatwiej ich namierzać, kiedy dojdzie do walki. Jeśli nie zostałeś zauważony, to możesz bardzo szybko przetrzebić szeregi przeciwnika posyłając w stronę głównej kryjówki jeden lub więcej granatów (2).

z043

Jeśli dobrze wycelowałeś, to już po kilku chwilach na placu boju powinny zostać niedobitki, z którymi z łatwością się rozprawisz. Oczyść teren i zlokalizuj ciało Wheelera (3), któremu zabierz zegarek. Po uczynieniu tego powróć do Tucker, przekaż jej dowód wykonania zadania, co automatycznie je zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami