Misja poboczna, którą możesz w pewnym momencie fabularnej przygody rozpocząć w obozie u Tucker. Jest to jedno z zadań z wątku Łowcy nagród, a jego celem jest pozbycie się człowieka o imieniu Wheeler.

z041

Po przyjęciu zlecenia otrzymasz namiary na kryjówkę bandytów, położoną na północ od obozu Tucker. Skieruj się na miejsce motocyklem. Kiedy zbliżysz się do wyznaczonego miejsca zejdź z maszyny i skieruj się w stronę mostu (1).

z042

Ukryj się za pobliski skrzyniami i przy pomocy lornetki zaznacz swoich wrogów. W ten sposób będzie łatwiej ich namierzać, kiedy dojdzie do walki. Jeśli nie zostałeś zauważony, to możesz bardzo szybko przetrzebić szeregi przeciwnika posyłając w stronę głównej kryjówki jeden lub więcej granatów (2).

z043

Jeśli dobrze wycelowałeś, to już po kilku chwilach na placu boju powinny zostać niedobitki, z którymi z łatwością się rozprawisz. Oczyść teren i zlokalizuj ciało Wheelera (3), któremu zabierz zegarek. Po uczynieniu tego powróć do Tucker, przekaż jej dowód wykonania zadania, co automatycznie je zakończy.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.