Days Gone - To jeszcze dzieciak (zlecenie)

Zadanie dodatkowe od Rikki - oczyszczamy obóz z przestępców.

Jest to kolejne zlecenie związane z wątkiem o nazwie Łowca obozów łupieżców. Aby je rozpocząć skieruj się do Rikki w obozie Żelaznego Mike'a, kiedy otrzymasz od niej komunikat przez radio.

Dziewczyna poprosi, abyś oczyścił z przeciwników wrogi obóz znajdujący się na północny zachód od jeziora. Kiedy zostanie zaznaczony na mapie udaj się do niego na motocyklu. Kiedy się zbliżysz zejdź z maszyny i zacznij zbliżać się na miejsce.

z038

W pierwszej kolejności warto wejść na drewniane rusztowanie, z którego możesz łatwo namierzyć snajpera (1) stojącego na skale. Możesz się z nim rozprawić z karabinu snajperskiego lub zakraść na wzgórze i cicho wyeliminować od tyłu.

z039

Jeśli skorzystałeś z drugiegj opcji, to będziesz w świetnym miejscu, z którego możesz ostrzeliwać wrogów (2) znajdujących się w głównej części obozu na dole. Dobrze sprawdzi się tu zarówno karabin wyborowy, jaki i inne rodzaje broni.

z040

Po wystrzelaniu większej liczby obrońców wystarczy zejść na dół i, na przykład przy pomocy broni białej (3), rozprawić się z niedobitkami. Kiedy załatwisz wszystkich rywali zadanie automatycznie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami