Days Gone - To jeszcze dzieciak (zlecenie)

Zadanie dodatkowe od Rikki - oczyszczamy obóz z przestępców.

Jest to kolejne zlecenie związane z wątkiem o nazwie Łowca obozów łupieżców. Aby je rozpocząć skieruj się do Rikki w obozie Żelaznego Mike'a, kiedy otrzymasz od niej komunikat przez radio.

Dziewczyna poprosi, abyś oczyścił z przeciwników wrogi obóz znajdujący się na północny zachód od jeziora. Kiedy zostanie zaznaczony na mapie udaj się do niego na motocyklu. Kiedy się zbliżysz zejdź z maszyny i zacznij zbliżać się na miejsce.

z038

W pierwszej kolejności warto wejść na drewniane rusztowanie, z którego możesz łatwo namierzyć snajpera (1) stojącego na skale. Możesz się z nim rozprawić z karabinu snajperskiego lub zakraść na wzgórze i cicho wyeliminować od tyłu.

z039

Jeśli skorzystałeś z drugiegj opcji, to będziesz w świetnym miejscu, z którego możesz ostrzeliwać wrogów (2) znajdujących się w głównej części obozu na dole. Dobrze sprawdzi się tu zarówno karabin wyborowy, jaki i inne rodzaje broni.

z040

Po wystrzelaniu większej liczby obrońców wystarczy zejść na dół i, na przykład przy pomocy broni białej (3), rozprawić się z niedobitkami. Kiedy załatwisz wszystkich rywali zadanie automatycznie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami