Days Gone - Jeszcze mi nie rozkazujesz; Cel na ich plecach; Nie mam jej zdjęcia

Docieramy z kapralem do uciekiniera i wybieramy się na wzgórze wspomnień.

Zadanie jest kontynuacją misji Na skraju wyginięcia, w której wraz z kapralem Kourim tropiłeś obozowego zbiega (wątki fabularne - oficer i dżentelmen, dobry żołnierz). Okazało się, że trop prowadzi do opuszczonego tartaku, na teren którego teraz wejdź.

Kiedy to uczynisz rozpocznie się animowana scenka, w której poszukiwany zbieg weźmie za zakładniczkę młodą dziewczynę. Strażnicy rozstawią się w tym czasie w terenie. Celem będzie ich wyeliminowanie i uwolnienie dziewczyny.

141

Poczekaj chwilę, aż wartownicy się rozejdą. Możesz wprawdzie rozpocząć otwartą z rywalami od frontu (1), ale możesz też nieco poczekać i skierować się w prawo (2). Po chwili wartownicy rozejdą się bowiem tak, że będzie można ich eliminować jednego po drugim po cichu.

142

Gdyby do otwartej walki jednak doszło, to korzystaj z licznych osłon i rozprawiaj się z kolejnymi przeciwnikami. W pierwszej kolejności postaraj się zabić snajpera (3) stojącego na dachu budynku na lewo od miejsca, w którym rozpoczynała się misja.

143

Po oczyszczeniu terenu udaj się do zagłębienia w ziemi (4) znajdującego się pod zielonym budynkiem. Dotrzesz w ten sposób do drzwi, za którymi dość nieoczekiwanie pojmana dziewczyna zabiła uciekiniera. Po scence wróć do Kouriego.

Rozpocznie się wspominkowe zadanie Cel na ich plecach - wyrusz z kapralem do wskazanego miejsca, gdzie Deacon kolejny raz odwoła się do wspomnień z Sarą. Po jej zakończeniu wróć z kapralem do obozu, kończąc przy okazji nowe krótkie zadanie o nazwie Nie mam jej zdjęcia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami