Days Gone - Będziesz musiał się wykazać; Na skraju wyginięcia

Wyruszamy z kapralem Kourim na pierwszą misję wytropienia zbiega.

Po zakończeniu misji Toczymy wojnę rozpocznie się bardzo krótka misja o nazwie Będziesz musiał się wykazać, związana z wątkami: Pamiętam, Oficer i dżentelmen, Jakim cudem przetrwał. W jej trakcie spotkaj się z Kourim, wsiądź za motocykl i jedź cały czas za nim, po drodze wysłuchując dialogu. Po dotarciu na miejsce to krótkie zadanie się zakończy.

Misja: Na skraju wyginięcia

Po jeździe na motocyklu dotrzesz z kapralem do miejsca, gdzie niedawno walczyłeś ze zmutowanym niedźwiedziem.

137

Celem będzie znalezienie śladów prowadzących do uciekiniera obozowego. Zacznij od wejścia do drewnianej chaty, gdzie przypatrz się łóżku (1). Będzie to pierwszy trop. Rusz po śladach do kolejnego.

138

Te zaprowadzą bohatera za domek, gdzie znajduje się przerwany fragment ogrodzenia (2). Przypatrz mu się i ruszajcie po śladach do kolejnych dwóch tropów - jednym z nich będą łuski po nabojach ze strzelby.

139

Trop doprowadzi do wilka (3) rozszarpującego ciało swojej ofiary. Zabij zwierzaka, a potem odeprzyj stado, które zaatakuje Deacona i Kouriego. Przypatrz się ciału obgryzanemu przez pierwszego wilka i ruszaj dalej.

140

Po drodze traficie na plecak, a potem na hordę świrusów (4). Poczekajcie, aż zaczną odchodzić, po czym sprawdź ślady na ziemi (5). Teraz wystarczy się nimi kierować, aż do opuszczonego tartaku, gdzie znajduje się uciekinier.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami