Cyberpunk 2077 - gameplay z E3 2019 nie będzie dostępny w internecie

Pokazy rozgrywki tylko na targach.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że zapis publicznej prezentacji rozgrywki z powstającego Cyberpunk 2077 z tegorocznego E3 nie zostanie opublikowany w internecie.

Na poświęconym grze kanale Discord deweloperzy oznajmili, że nie zamierzają udostępniać gameplayu w sieci. Ponadto na uczestników targów twórcy nałożą zakaz nagrywania pokazu produkcji.

Na potrzeby tegorocznego E3 studio CD Projekt Red przygotowało dwie prezentacje - publiczną i dla wybranych przedstawicieli mediów. Do tej pory wiele osób podejrzewało, że zapis pierwszej pojawi się w internecie.

cyberpunk_2077_pojazdy
W Cyberpunk 2077 pojawią się środki transportu

Niewykluczone jednak, że warszawski zespół przedstawi fragmenty rozgrywki (lub przynajmniej zwiastun na silniku gry) podczas konferencji Microsoftu. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Istnieje również prawdopodobieństwo, że polscy deweloperzy opublikują gameplay - podobnie jak w ubiegłym roku - kilka tygodni po zakończeniu targów, na przykład przy okazji sierpniowego Gamescomu.

Data premiery Cyberpunk 2077 wciąż nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Więcej szczegółów poznamy zapewne właśnie podczas wspomnianego E3 2019.

Źródło: Reddit

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami