Wiedźmin 3 zmierza na Nintendo Switch?

Premiera podobno już we wrześniu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon może trafić na konsolę Nintendo Switch jeszcze w 2019 roku - wynika z nieoficjalnych informacji. Użytkownik forum ResetEra dotarł do ogłoszenia wspominającego o premierze w 2019 roku oraz zdjęć w ofertach chińskich sprzedawców.

Forumowicz posługujący się pseudonimem Jim_Cacher opublikował zrzut ekranu z ogłoszenia (pochodzącego najprawdopodobniej z chińskiego portalu społecznościowego), które wspomina o debiucie Wiedźmina 3 na nowym systemie we wrześniu, powołując się na informacje od „zaufanego dystrybutora”.

To jednak nie wszystko, bo użytkownik ResetEra znalazł też dowody na istnienie nowej wersji Dzikiego Gonu na stronie Taobao, będącej własnością holdingu Alibaba Group.

wied1
Wielu sprzedawców dodało Dziki Gon do oferty

W ofercie licznych chińskich sprzedawców pojawiła się gra CD Projekt Red w wersji na Switch - z obrazkami przedstawiającymi okładkę i ustaloną ceną. Jim_Cacher twierdzi, że w niektórych przypadkach mowa o dużych, liczących się na Taobao firmach.

To nie pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiły się informacje o Wiedźminie 3 na konsoli Nintendo. W grudniu na jednej ze stron francuskiego dystrybutora na krótko pojawiły się dane odnoszące się do wersji na Switch.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Do powyższych wieści warto podejść z odpowiednim dystansem. Jeżeli jednak Wiedźmin 3 rzeczywiście miałby trafić na hybrydową konsolę, być może ograniczono by się jedynie do streamingu, czyli przesyłania rozgrywki z „chmury” - tak jak w przypadku Assassin's Creed Odyssey. W przeciwnym razie oprawa graficzna musiałaby prawdopodobnie zostać bardzo mocno stonowana.

Warto przypomnieć, że w opublikowanym niedawno materiale dotyczącym wyników finansowych CD Projekt, Piotr Nielubowicz - wiceprezes spółki do spraw finansowych - zapowiedział, że grupa „przygotowuje coś naprawdę ekscytującego”. Być może mowa o omawianej konwersji Dzikiego Gonu na Switch.

Źródło: ResetEra

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami