Poznajemy Total War: Three Kingdoms - bohaterowie

Niezwykli przywódcy.

Jedną z nowości w Total War: Three Kingdoms jest system bohaterów, którzy - po raz pierwszy w historycznej odsłonie cyklu - mogą być naprawdę potężni, choć nie tak mocarni jak niektórzy z Total War: Warhammer.

W nowym materiale opowiadamy właśnie o roli i znaczeniu herosów.

Przywódcy mogą wyposażyć różne przedmioty i akcesoria, które zmieniają ich cechy. Mają też przy sobie popleczników i artefakty, dzięki którym otrzymujemy - przykładowo - dostęp do nowych formacji do wykorzystania w czasie bitew.

W starciach są naprawdę skuteczni, nawet bez pomocy innych żołnierzy. Mogą też wyzwać innych herosów na pojedynek - to wyjątkowe i specjalnie animowane, efektowne starcie dwóch postaci. Do pierwszej poważnej rany lub do śmierci.

Three Kingdoms zadebiutowało 23 maja na PC. To już dwunasta, główna odsłona popularnej serii strategii od studia Creative Assembly. Twórcy pracują obecnie nad kilkoma innymi projektami związanymi z tym cyklem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami