Death Stranding - gameplay lub zwiastun 29 maja?

Hideo Kojima zaczyna odliczanie.

W nadchodzącą środę, 29 maja, zobaczymy najprawdopodobniej nowy zwiastun lub gameplay z powstającego Death Stranding. Studio Kojima Productions rozpoczęło na Twitterze „odliczanie”.

Krótki wpis nie tłumaczy, czego możemy się spodziewać, ale Hideo Kojima - główny producent gry - publikował już kilkukrotnie zdjęcia prezentujące montaż materiału wideo.

Nie podano żadnych konkretnych informacji ani nawet godziny rozpoczęcia pokazu. Jest tylko tajemniczy dopisek „stwórz sznur”. Kojima wspominał w jednym z wywiadów, że motywem przewodnim Death Stranding jest nawiązywanie „połączeń”.

Kilka godzin przed wiadomością o 29 maja, Kojima opublikował krótki zwiastun produkcji. Niewykluczone, że w tle, obserwowanym przez symbol dłoni, widzimy fragment środowego zwiastuna. Ponownie pojawia się tu też wspomniane wcześniej hasło.

Death Stranding zmierza na PS4, choć niewykluczone, że trafi też na PS5. Wciąż nie wiadomo dokładnie, o czym opowiada gra ani kim jest główny bohater, w którego wciela się Norman Reedus. Pewnym jest, że pojawią się niewidzialne, tajemnicze stworzenia i deszcz przyspieszający starzenie się organizmu.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami