Days Gone - Po kryjomu; Całkiem niezły pomysł; To się nigdy nie skończy

Zdobywamy karabin snajperski, lonty i wysadzamy z Boozerem tamę.

Misja rozpocznie się po odejściu wieczystych z obozu Żelaznego Mike'a w ramach misji Nigdy nie przestaną. Główny bohater wraz z Boozerem postanowią rozprawić się z napastnikami.

Zanim przystąpisz do wykonania zadania możesz też skierować się do domku, w którym jest uwięziony Skizz, żeby powiedzieć mu co sądzisz o jego uczynkach (krótkie zadanie dodatkowe o nazwie Podoba ci się nowa kwatera).

116

Kiedy będziesz gotowy udaj się do chaty Skizza (1) zaznaczonej znacznikiem. Wejdź do środka i weź karabin snajperski. Następnie skieruj się do drugiego wskazanego budynku i weź ze skrzynki zdobyte wcześniej lonty. Zanieś skrzynię do swojego domu, co zakończy bieżące zadanie.

Misja: Całkiem niezły pomysł

Po zdobyciu karabinu snajperskiego oraz lontów do ładunków wybuchowych udaj się do szpitala i porozmawiaj z Addy, a potem z Rikki. W końcu spotkaj się z Boozerem, aby przystąpić do właściwej części misji.

117

Wsiądź na motocykl i zacznij z kumplem jechać w stronę tamy, którą zamierzacie wysadzić. W trakcie jazdy dotrzecie do tunelu, który trzeba będzie na piechotę oczyścić z wrogów (2). Rób to systematycznie i bez pośpiechu, bo rywali jest sporo.

Misja: To się nigdy nie skończy

Teraz wystarczy kontynuować podróż, aż do tamy, którą macie wysadzić w powietrze. Po dotarciu na miejsce rozpocznie się kolejne zadanie.

118

Celem będzie osłanianie Boozera (3) przy pomocy karabinu snajperskiego. Wejdź po schodach na wieżę i ustaw się tak, żeby widzieć tamę (4). Przy okazji nie musisz martwić się o amunicję, ponieważ na potrzeby tego zadania będziesz posiadał jej nieograniczony zapas - pamiętaj natomiast o przeładowywaniu.

119

Kiedy kompan wejdzie na szczyt skorzystaj ze zbliżenia lunety snajperskiej i eliminuj nadbiegających wieczystych (5). Na górze Boozer podłoży dwa ładunki wybuchowe, a rywale będą nadbiegać z prawej strony.

120

Kiedy kompan zacznie schodzić po schodach przygotuj się na odparcie ataku kilku motocyklistów, którzy nadjadą z góry. Następnie z prawej strony pojawi się opancerzony wróg (6), którego najlepiej wyeliminować kilkoma celnymi strzałami w głowę.

121

W trakcie zakładania kolejnych ładunków chroń Boozera przed atakami z góry (7) oraz z dołu (8). Po założeniu ostatniego ładunku zastrzel też szybko przeciwnika, który wybiegnie z przejścia z lewej. Kiedy kompan skończy rozpocznie się scenka, po której wyrusz z nim do obozu wieczystych na północy - w ten sposób zakończysz zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami