Days Gone - Nigdy nie przestaną

Bronimy obóz Żelaznego Mike'a przed wieczystymi i ratujemy zakładników.

Misja rozpocznie się po dojechaniu motocyklem do obozu Żelaznego Mike'a w ramach zadania Ludzie wysłani, by cię znaleźć. Po dotarciu na miejsce okaże się, że placówka została zaatakowana przez wieczystych. Deacon uratuje dziewczynę, od której dowie się o przebiegu niedawnych, krwawych wydarzeń.

Rusz przed siebie i zacznij eliminować przeciwników. Chociaż w panującym chaosie możesz rozprawiać się z niektórym wrogami z zaskoczenia, to prędzej czy później i tak wywiąże się otwarta walka.

112

Pamiętaj o ukrywaniu się za osłonami i prowadzeniu celnego ognia. Uważaj też na podpalających się wrogów (1), których zabijaj w pierwszej kolejności lub przed którymi szybko się oddalaj.

113

Toruj sobie w ten sposób drogę do drewnianej chaty (2) z zielonymi elementami. To właśnie w niej są przetrzymywanie zakładnicy, których masz uwolnić.

114

Podejdź do drzwi, otwórz je nożem i przygotuj się na oddanie strzału, który trafi wroga trzymającego ofiarę w głowę (3) - warto się w tym momencie wspomóc umiejętnością skupienia, o ile ją rozwinąłeś.

115

Po uwolnieniu przetrzymywanych wróć na zewnątrz i zacznij przebijać się w stronę szpitala. Po drodze uważaj nie tylko na zwykłych, ale również opancerzonych (4) wrogów. W walce z nimi możesz wspomóc się ładunkami wybuchowymi lub próbować eliminować z karabinu snajperskiego z dużej odległości.

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się kilka scenek, w której Żelazny Mike zakończy trwający atak, a wieczyści odejdą. W tym momencie do końca dobiegnie również misja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami