Days Gone - Czas na odwet; Byłam rozkojarzona

Rozprawiamy się z wieczystymi i ich szefem Carlosem oraz wspominamy Sarę.

Zadanie jest kontynuacją misji To się nigdy nie skończy. Po wysadzeniu w powietrze tamy i zalaniu obozu wieczystych na rozprawienie się z niedobitkami. Po dotarciu z Boozerem na miejsce skieruj się w stronę płonącego budynku.

122

Zajmij dogodną pozycję, oznacz przeciwników i rozpocznij strzelaninę. W pierwszej kolejności warto wyeliminować ciężkozbrojnego (1) rywala stojącego nieco z prawej. Do pozbycia się go możesz skorzystać na przykład ze snajperki. Następnie rozpraw się z pozostałymi rywalami (2) na placu.

123

Kiedy wszyscy rywale padną trupem na placu boju pojawi się potężny łamacz (3), z którym miałeś już do czynienia w jednej z poprzednich misji. Początkowo rywal nikogo nie zauważy, dlatego możesz posłać mu kilka kul snajperskich w głowę, co nieco go osłabi.

124

Następnie warto obrzucić go granatami lub koktajlami mołotowa (4) i jednocześnie prowadzić ostrzał, starając się trafić w głowę. Kiedy szybki rywal zacznie się zbliżać, dobrze jest skorzystać z pobliskich przeszkód m.in. w postaci wraków, żeby utrudnić mu dotarcie do bohatera. Jeśli jednak złapie Deacona, to przygotuj się na sekwencje szybkiego wciskania klawiszy, które się pojawią na ekranie.

125

Po walce zacznij kierować się w stronę palącego się budynku. Już od samego progu zostaniesz zaatakowany przez wieczystych, więc zapewniaj sobie osłony i eliminuj ich (5), przedzierając się w stronę drewnianych drzwi, jakie znajdziesz na końcu drogi.

126

Po przerywniku staniesz do walki z przywódcą wieczystych - Carlosem. Problem w tym, że bohater będzie pod wpływem narkotyku, co spowoduje zaburzenie jego ruchów i zamazanie obrazu. Najważniejsze, to unikanie ataków Carlosa (6), zwłaszcza w pierwszej fazie walki, kiedy rzuci się na bohatera.

127

Jeśli będziesz w odpowiednim tempie wykonywał uniki, to Carlos się odsłoni. Doskakuj wtedy do niego i zadawaj mu ciosy nożem (7). Kontynuuj w ten sposób, aż pasek zdrowia przeciwnika spadnie do zera i będziesz mógł go dobić. W tym momencie misja się zakończy.

Misja: Była rozkojarzona

Po zabiciu Carlosa uruchomi się scenka z Żelaznym Mikiem, będąca przy okazji bardzo krótkim zadanie o nazwie Całkiem mi z tym dobrze. Jednocześnie uruchomi się kolejne zadanie związane z byłą żoną Deacona.

128

Aby je rozpocząć wystarczy w obozie Żelaznego Mike'a udać się na miejsce, gdzie Rikki próbuje nauczyć Addy jazdy na motocyklu (8). W tym momencie rozpocznie się retrospekcja, w której Deacon przyjedzie do Sarah do jej miejsca pracy. Po wycieczce motocyklem bohater odwiezie kobietę, co zakończy wspomnienie i misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami