Days Gone - Lepiej zapalić jedną świeczkę; Jak sobie chcesz

Pomagamy Rikki w walce z traszkami i znajdujemy kundelka dla Boozera.

Zadanie rozpocznie się po ukończeniu misji Bez początku ani końca razem z krótkim zadaniem o nazwie Coś, żeby uleczyć duszę. Jest to bardzo krótka misja, w której wystarczy udać się do szpitala w obozie Żelaznego Mike'a i porozmawiać z Addy.

089

W celu rozpoczęcia bieżącej misji udaj się do obozu i odwiedź Rikki, po czym zacznij jechać za nią na motocyklu. Po chwili dotrzecie na stację benzynową. Oczyść ją z przeciwników, po czym pomóż dziewczynie wspiąć się na słup. Teraz będziesz musiał osłaniać ją przed atakami traszek. W pierwszej kolejności eliminuj te, które będą wchodzić (1) na Rikki. Po zakończeniu sekwencji wróć z Rikki do obozu, co zakończy zadanie.

Misja: Jak sobie chcesz

Zadanie aktywuje się po ukończeniu poprzedniej misji. Tym razem cele będzie zdobycie szczeniaka dla Boozera.

090

Wsiądź na motocykl i zacznij kierować się w stronę punktu leżącego na wschód od obozu Żelaznego Mike'a. Trafisz do wioski, w której znajdują się świrusy, więc zachowaj ostrożność. Pierwszym celem będzie odnalezienie białej przyczepy (2). Skorzystaj z trybu surwiwalowego, aby zlokalizować ślad na ziemi, po czym wejdź na dach przyczepy, a z niego dostań się do budynku przez okno (3).

091

W środku przypatrz się śladom zostawionym na kanapie z prawej strony. Zacznij podążać po śladach prowadzących na dół, po czym przejdź przez drzwi, do których prowadzą. W środku znajdziesz zwłoki leżące przy łóżku (4). Zajrzyj pod nie, po czym podnieś psią karmę (5) stojącą na szafce.

092

Po jej zabraniu opuść domek przez drzwi i kieruj się po kolejnych śladach, które zaprowadzą bohatera do świrusa (6). Pokonaj go i otwórz drewnianą szopę (7), w której znajdziesz ukrywającego się psiaka. Wróć z nim do Boozera, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami