Days Gone - Lepiej zapalić jedną świeczkę; Jak sobie chcesz

Pomagamy Rikki w walce z traszkami i znajdujemy kundelka dla Boozera.

Zadanie rozpocznie się po ukończeniu misji Bez początku ani końca razem z krótkim zadaniem o nazwie Coś, żeby uleczyć duszę. Jest to bardzo krótka misja, w której wystarczy udać się do szpitala w obozie Żelaznego Mike'a i porozmawiać z Addy.

089

W celu rozpoczęcia bieżącej misji udaj się do obozu i odwiedź Rikki, po czym zacznij jechać za nią na motocyklu. Po chwili dotrzecie na stację benzynową. Oczyść ją z przeciwników, po czym pomóż dziewczynie wspiąć się na słup. Teraz będziesz musiał osłaniać ją przed atakami traszek. W pierwszej kolejności eliminuj te, które będą wchodzić (1) na Rikki. Po zakończeniu sekwencji wróć z Rikki do obozu, co zakończy zadanie.

Misja: Jak sobie chcesz

Zadanie aktywuje się po ukończeniu poprzedniej misji. Tym razem cele będzie zdobycie szczeniaka dla Boozera.

090

Wsiądź na motocykl i zacznij kierować się w stronę punktu leżącego na wschód od obozu Żelaznego Mike'a. Trafisz do wioski, w której znajdują się świrusy, więc zachowaj ostrożność. Pierwszym celem będzie odnalezienie białej przyczepy (2). Skorzystaj z trybu surwiwalowego, aby zlokalizować ślad na ziemi, po czym wejdź na dach przyczepy, a z niego dostań się do budynku przez okno (3).

091

W środku przypatrz się śladom zostawionym na kanapie z prawej strony. Zacznij podążać po śladach prowadzących na dół, po czym przejdź przez drzwi, do których prowadzą. W środku znajdziesz zwłoki leżące przy łóżku (4). Zajrzyj pod nie, po czym podnieś psią karmę (5) stojącą na szafce.

092

Po jej zabraniu opuść domek przez drzwi i kieruj się po kolejnych śladach, które zaprowadzą bohatera do świrusa (6). Pokonaj go i otwórz drewnianą szopę (7), w której znajdziesz ukrywającego się psiaka. Wróć z nim do Boozera, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami