Promocja na kontrolery Xbox One i Forza Horizon 4 w RTV Euro AGD

Jest też Minecraft.

W sieci sklepów RTV Euro AGD ruszyła promocja na bezprzewodowe kontrolery Xbox One i wybrane gry: Minecraft (w wersji Starter Pack i Master Pack) oraz Forza Horizon 4.

Oferta jest ważna do 7 czerwca.

forban

Kontrolery Xbox One

Gry

Pakiet Startowy Minecraft zawiera 700 monet Minecoin, umożliwiających zakup m.in. map, skórek i pakietów tekstur w dostępnej z poziomu gry witrynie Marketplace, a także zestaw następujących elementów: mity greckie, pakiet tekstur plastikowych, zestaw skórek 1 i zestaw skórek złoczyńców.

Z kolei pakiet Master to 1000 monet Minecoin, mity greckie, pakiet tekstur plastikowych, zestaw skórek 1 i zestaw skórek złoczyńców, a także Pakiet twórców (obejmujący miks Sen poszukiwacza przygód, Zimowy Festiwal Minigier, Śladami korsarzy, pakiet tekstur PureBDcraft, zestaw skórek pastelowych i Dzikość Sawanny).

Forza Horizon 4 to najnowsza część znanej serii gier wyścigowych. Do dyspozycji mamy otwarty świat, który razem z nami zwiedzają inni kierowcy. Jedną z największych nowości są pory roku, które zmieniają się co pewien czas równocześnie u wszystkich użytkowników.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami