Assassin's Creed Odyssey - druga część DLC o Atlantydzie zadebiutuje 4 czerwca

Z podróżą do krainy zmarłych.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili datę premiery Torment of Hades, czyli drugiej części dodatkowej kampanii Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey. DLC zadebiutuje 4 czerwca.

Termin przedstawiono we wpisie na oficjalnym profilu serii o zakapturzonych zabójcach w serwisie Twitter. Nie zaprezentowano jednak żadnych dokładnych szczegółów na temat nadchodzącego rozszerzenia.

Wiadomo jedynie, że zgodnie z nazwą odcinka, epizod pozwoli graczom zwiedzić tytułową krainę zmarłych z greckiej mitologii. Podczas zabawy spotkają słynnego władcę podziemnego świata, a więc Hadesa.

Udostępnione dotychczas materiały sugerują, że w rozszerzeniu natrafimy między innymi na trzygłowego psa Cerbera. Bestia jest najprawdopodobniej jednym z bossów, z którym zmierzymy się w trakcie przygody.

Poprzednią część Losu Atlantydy osadzono w Elizjum - raju rządzonym przez Persefonę. W planach jest jeszcze jeden rozdział, który przeniesie graczy do legendarnego podwodnego miasta, kierowanego przez samego Posejdona.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, do naszej dyspozycji oddano dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami