The Sims 4 za darmo na PC - na stałe

Oferta do 28 maja.

Aktualizacja: Przypominamy, że do skorzystania z oferty na darmowe Sims 4 zostały już tylko cztery dni. Po 28 maja nie będzie już można przypisać gry do biblioteki bez dodatkowych kosztów.

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele firmy EA przygotowali nietypową niespodziankę. Koncern udostępnił za darmo The Sims 4, czyli najnowszą odsłonę serii, w której gracze opiekują się wirtualnymi ludzikami.

Aby otrzymać bezpłatną kopię tytułu, na karcie katalogowej produkcji w sklepie Origin należy kliknąć przycisk „Pobierz za darmo”. Wówczas gra zostanie przypisana do konta użytkownika - co ważne, na stałe. Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się 28 maja.

Wzorem poprzednich części, w The Sims 4 gracze tworzą własną rodzinę wirtualnych ludzików. W trakcie rozgrywki opiekują się podopiecznymi - trzeba na przykład zaspokajać potrzeby związane z głodem czy rozrywką.

the_sims_4_darmo
Zabawa w wirtualne życie

Bardzo ważnym elementem rozgrywki jest budowa, a następnie meblowanie domu naszych Simów. Pokoje możemy udekorować szeregiem zróżnicowanych przedmiotów - zarówno kosmetycznych, jak i użytku codziennego.

Oczywiście do zakupu poszczególnych obiektów, a także pożywienia, które jest niezbędne do przetrwania, niezbędne są fundusze. Aby więc zarobić pieniądze, wirtualne ludziki musimy wysłać do pracy.

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

„Im dłużej się bawimy i odkrywamy ukryte nowości, tym odczuwamy coraz silniejsze wrażenie, że jest to najbardziej rozbudowana i najbardziej udana część serii, zapewniająca zabawę na dziesiątki godzin” - głosi nasza recenzja The Sims 4.

Oprócz podstawowej gry, do The Sims 4 ukazało się też wiele mniejszych i większych dodatków. Wszystkie rozszerzenia zebraliśmy w poniższym artykule:

Sims 4 - wszystkie dodatki, pakiety i akcesoria

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami