Poznajemy Total War: Three Kingdoms - bitwy

W chaosie walki.

Total War: Three Kingdoms jest już dostępne w sprzedaży, a my kontynuujemy naszą serię materiałów wideo, która powstała głównie z myślą o tych graczach, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z serią od Creative Assembly.

W nowym filmie przybliżamy to, co dla wielu najważniejsze w każdej części cyklu - bitwy. Podczas starć kierujemy wieloma różnorodnymi oddziałami i zawsze warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Three Kingdoms nie oferuje tak różnorodnych jednostek jak Total War: Warhammer czy Rome, ale poszczególni przywódcy dysponują niepowtarzalnymi typami żołnierzy, a dodatkowe rodzaje piechoty czy jazdy odblokowujemy między innymi za pośrednictwem reform. Nową częścią bitew są też oczywiście pojedynki bohaterów.

Akcja Total War: Three Kingdoms rozgrywa się na początku pierwszego tysiąclecia w Chinach, za czasów upadku dynastii Han i okresu wojen trzech królestw. W tym samym okresie osadzono między innymi serię Dynasty Warriors.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami