Crash Team Racing Nitro-Fueled - gameplay z trybu fabularnego

Dwa warianty zabawy.

Sony opublikowało długi gameplay z fabularnego trybu w Crash Team Racing Nitro-Fueled, czyli odświeżonej wersji wyścigowej gry z szalonym jamrajem, zmierzającej na PS4, Xbox One i Switch.

Produkcja zaoferuje dwa warianty przygody. Pierwszy to tryb klasyczny, wzorowany na oryginalnej grze. Brak tutaj customizacji postaci i wyboru poziomu trudności, a od początku do końca gramy jednym, wybranym bohaterem.

Dzięki drugiej opcji - Nitro Fueled - swobodnie zmienimy postać w trakcie trwania przygody i wybierzemy poziom trudności.

Na początku gry możemy wcielić się w ośmiu bohaterów, a kolejne postacie odblokujemy dzięki wygranym wyścigom z bossami. Są też dodatkowe skórki dla protagonistów, a także różne pojazdy i ozdoby.

W trakcie trybu przygodowego nie zabraknie animowanych przerywników. Fabuła opiera się na zmaganiach Crasha i jego przyjaciół z Nitrousem Oxidem, uważającym się za najlepszego kierowcę we wszechświecie.

ctr2
Do walki z Oxidem przyłączył się nawet Dr Neo Cortex, odwieczny rywal Crasha

Premiera Crash Team Racing Nitro-Fueled 21 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami