Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube opublikowano pierwszy fragment rozgrywki z Nioh 2, czyli kontynuacji gry akcji, w której jako samuraj walczymy z ludźmi i przeciwnikami inspirowanymi japońską mitologią.

Deweloperzy ze studia Team Ninja zapowiedzieli też zamkniętą alfę, która potrwa od 24 maja do 2 czerwca. W testach wezmą udział wybrani użytkownicy PlayStation 4.

Poniższy materiał prezentuje szybką wymianę ciosów i kilku przeciwników, z którymi zmierzymy się w grze. Ponownie nie zabraknie nadprzyrodzonych stworzeń i potężnych bossów.

Dodatkowo można obejrzeć ponad 5 godzin rozgrywki z Nioh 2. Twórcy na Twitchu i YouTube publikują już nagrania.

Nioh 2, podobnie jak pierwsza część, to przedstawiciel tzw. gatunku soulslike, czyli gier wzorowanych na popularnej serii From Software.

Liczą się precyzyjne ataki, bloki, uniki i cierpliwość w walce. Nieodłączną cechą tego typu produkcji jest też wysoki poziom trudności.

nioh22
Nioh 2 zapowiedziano niemal rok temu

Na chwilę obecną potwierdzono wydanie Nioh 2 na PS4. Nie wiadomo, czy gra zadebiutuje też na PC. Data premiery nie jest znana.

Źródło: Twitter

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.