Cyberpunk 2077 z publicznymi pokazami rozgrywki na E3 2019

W tytuł nie będzie można jednak zagrać.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali w mediach społecznościowych, że na tegorocznym E3 zamierzają zorganizować publiczne pokazy rozgrywki z Cyberpunk 2077.

Szef zespołu - Adam Badowski - we wpisie na Twitterze oznajmił, że produkcja będzie prezentowana w otwartej strefie, a więc obszarze, do którego dostęp mają wszyscy zwiedzający. Zainteresowani ujrzą więc grę w akcji.

Niewykluczone, że wspomniane fragmenty rozgrywki twórcy zamierzają przedstawić też w internecie. To o tyle możliwe, że niedawno potwierdzono obecność Marcina Iwińskiego - współzałożyciela CD Projektu - na transmitowanym w sieci panelu E3 Coliseum.

W międzyczasie Marcin Momot, który w polskim studiu odpowiada za kontakt ze społecznością, potwierdził, że poza publicznymi pokazami deweloperzy planują zamknięte prezentacje dla mediów. Obie demonstracje mają się nieco różnić od siebie, przy czym nie będą grywalne - sekwencje rozegrają jedynie autorzy.

Jakiś czas temu firma oznajmiła, że tegoroczne targi są najważniejsze w historii CD Projektu. Według nieoficjalnych informacji, na wydarzeniu twórcy ujawnią wstępną datę premiery Cyberpunk 2077 - ustaloną na 2020 rok. Gra pojawi się ponoć na konferencji Microsoftu.

Produkcja zmierza na PC, PS4 i Xbox One, choć nie wykluczono, że trafi też na konsole następnej generacji. Tytuł bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha, a akcję osadzono w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii w USA.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami