Grid 2 za darmo na Steam

Do zachowania na stałe.

Grid 2, czyli wydana w 2013 roku odsłona wyścigowej serii produkcji Codemasters Software, jest obecnie dostępna za darmo na Steamie. Trzeba się jednak pospieszyć, bo oferta kończy się dziś - 22 maja - o 19:00.

Aby na stałe przypisać Grid 2 do biblioteki, wystarczy wejść na kartę produktu Steam i kliknąć zielony przycisk „dodaj do konta”.

Gra oferuje trasy zlokalizowane na trzech kontynentach - Europie, Azji i Ameryce Północnej. Rywalizujemy w zawodach rozgrywanych na zamkniętych torach, ulicach miast oraz drogach. Są też pojedynki jeden na jednego, w których celem jest dotarcie do wyznaczonego punktu na pierwszym miejscu.

Warto przypomnieć, że Codemasters zapowiedziało wczoraj nową odsłonę cyklu o nazwie Grid - bez podtytułu i numeru. W planach między innymi zaawansowany system zniszczeń, wpływający na sposób prowadzenia samochodów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami