Days Gone - Nero: punkt w Starym Tartaku (punkt medyczny)

Placówka medyczna znajdująca się w pobliżu miejsca zamieszkanego przez hordę.

Jest to teren zlokalizowany na południe od obozu Żelaznego Mike'a, do którego możesz dotrzeć samemu lub podczas wykonywania dla Rikki zlecenia Jak wiele trupów?

nerom91

Po dotarciu na miejsce (1) szybko się zorientujesz, że jest to sporych rozmiarów teren. Najważniejsza informacja jest taka, że w pobliskich zabudowaniach w opuszczonym tartaku znajduje się horda. Jeśli nie chcesz jej sprowokować, to należy działać po cichu.

nerom92

Na teren placówki medycznej możesz dostać się przez dziurę w siatce (2). Wystarczy do niej podejść, aby niezauważenie znaleźć się w środku.

nerom93

W pierwszej kolejności warto przejść się po okolicznych budynkach Nero i rozprawić się ze wszystkimi głośnikami. Uważaj, bo jeden z nich wisi na słupie, więc trzeba go będzie zestrzelić (można posłużyć się bronią z tłumikiem). Następnie zlokalizuj żółtą koparkę, przy której znajdziesz kanister (3).

nerom94

Udaj się z nim do generatora (4) stojącego w pobliżu głównego budynku (5). Po przywrócenie zasilania wystarczy wejść do środka i zabrać iniektor i nagranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami