Days Gone - Jak wiele trupów (zlecenie)

Zadanie z serii Łowca Nagród - polujemy na Two Doga ukrywającego się w tartaku z hordą świrusów.

To zadanie dodatkowe (Łowca nagród) pojawia się w obozie Żelaznego Mike'a. Aby je rozpocząć porozmawiaj z Rikki po wykonaniu dla niej poprzednich misji pobocznych. Celem będzie zlokalizowanie i pozbycie się Two Doga, ukrywającego się w pobliżu tartaku na południe od bieżącej lokalizacji.

z033

Udaj się we wskazane miejsce. W trakcie dojeżdżania do celu zobaczysz na drodze zniszczony motocykl (1). Przyjrzyj mu się i zacznij podążać śladami, jakie się pojawią. Rusz przed siebie, a dotrzesz do punktu Nero przy starym tartaku.

z034

Do środka możesz dostać się przez dziurę w siatce (2). Kiedy znajdziesz się na terenie punktu medycznego przyjrzyj się leżącym na ziemi zwłokom, a potem podążaj przed siebie po śladach.

z035

Przejdź przez namiot, a za nim zobaczysz kolejne ciało. Spójrz wtedy w prawo, a ujrzysz Two Doga (3), który na chwilę pojawi się na dachu pobliskiego budynku, po czym zacznie uciekać.

z036

Przeciwnik znajdzie schronienie w pobliskim tartaku, gdzie możesz dotrzeć ścieżką. Nie będziesz musiał rozprawiać się z nim osobiście - wystarczy sprowokować do ataku hordę, która sama dorwie Two Doga (4).

z037

W tym momencie najlepiej szybko oddalić się od tego miejsca, chwilę przeczekać, a potem wrócić i przeszukać ciało zabitego mężczyzny (5), aby zdobyć jego nóż potwierdzający wykonanie zlecenia. Wróć z nim do Rikki, co zakończy zlecenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami