Days Gone - I tak nie mam wyboru; Bez początku ani końca

Wyciągamy Boozera z tarapatów.

Misja rozpocznie się po dotarciu do motocykla, przy którym nie znajdziesz kolegi głównego bohatera. Skorzystaj z trybu surwiwalowego, żeby zlokalizować pierwsze ślady, po których zacznij się kierować. Po chwili trafisz na zwłoki, którym się przyjrzyj, po czym kontynuuj śledztwo.

Trop doprowadzi do małej wioski, gdzie znajdziesz zdechłego psa. Przypatrz mu się i ruszaj dalej, aż do domku z niebieskimi ścianami, gdzie znajdziesz Boozera przy umierającym psie. W tym momencie rozpocznie się przerywnik.

086

Po jego zakończeniu wyrusz z kompanem na ulicę miasteczka i chroń go (1) przed atakami wrogów. Atakuj ich z dystansu, a jeśli podejdą, to używaj broni białej. Po uporaniu się ze wszystkimi wróć z Boozerem do motocykla i odwieź go na farmę, co zakończy zadanie.

Misja: Bez początku ani końca

Zadanie rozpocznie się po odwiezieniu Boozera na farmę w ramach misji I tak nie mam wyboru. Tym razem będziesz kontynuował wątek o nazwie Pamiętam.

087

Pierwszym celem jest skierowanie się do miasteczka Marion Forks na północy mapy. Po dotarciu na miejsce skieruj się do kościoła. Uważaj, ponieważ jest on wypełniony przeciwnikami, skwaterami (2), których należy się pozbyć.

088

Po rozprawieniu się ze wszystkimi rozpocznie się scenka przerywnikowa. Obejrzyj ją, a potem przygotuj się do odparcia kolejnej grupy, która wejdzie przez główne drzwi. Wśród nich będzie ciężko opancerzony rywal, dlatego warto rzucić w grupę koktajlem mołotwa (3), a potem dobić tych, którzy przeżyją. Po załatwieniu wszystkich rozpocznie się scenka kończąca misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami