Twórcy Borderlands 3 udostępnią grę nieuleczalnie choremu fanowi

Spełnienie marzeń gracza.

2K Games i Gearbox Software spełnią marzenie nieuleczalnie chorego fana. W przyszłym miesiącu firmy udostępnią graczowi Borderlands 3, czyli kolejną odsłonę cyklu łączącego strzelankę z RPG.

26-letni Trevor Eastman zmaga się z nowotworem przełyku, żołądka i wątroby w stadium czwartym. Lekarze zdiagnozowali chorobę w czerwcu ubiegłego roku, dając mężczyźnie około roku życia.

W kwietniu na forum Reddit gracz napisał, że jako wieloletni fan Borderlands chciałby zagrać w trzecią część serii, ale jest świadom, że zapewne nie doczeka wrześniowej premiery. Poprosił więc o pomoc w dotarciu do twórców strzelanki, by móc zagrać w tytuł wcześniej.

borderlands3_powrot
W Borderlands 3 powrócą postacie z poprzednich części

Dzięki internautom, o sprawie dowiedziało się 2K Games. W miniony weekend z Trevorem skontaktował się przedstawiciel firmy, który obiecał, że na początku czerwca wydawca wyśle kogoś do gracza - najprawdopodobniej z egzemplarzem gry. Nie jest jednak jasne, czy otrzyma produkcję na stałe, czy zapozna się jedynie z określonym fragmentem.

„Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc w realizacji mojego marzenia. Bardzo wiele dla mnie znaczy fakt, że byliście gotowi wesprzeć mnie w tej sprawie” - napisał Eastman.

Zobacz: Borderlands 3 - premiera i najważniejsze informacje

2K Games nie jest jedyną firmą, która spełnia marzenia chorych fanów. Kilka miesięcy temu Rockstar udostępnił wczesną wersję Red Dead Redemption 2 młodzieńcowi cierpiącemu na nowotwór, a wcześniej Bethesda pozwoliła 12-latkowi z Wirginii przetestować Fallout 76.

Natomiast niedawno w podobny sposób Creative Assembly umożliwiło sprawdzenie Total War: Three Kingdoms graczowi cierpiącemu na leukemię. Fan cyklu zmarł jednak w minioną niedzielę, 19 maja.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami