Days Gone - Poszło o karty (zlecenie)

Zadanie dla Rikki, w której należy wyeliminować Harpa.

Kolejne zadanie dodatkowe, które jest zlecane przez Rikki w obozie Żelaznego Mike'a. Porozmawiaj z dziewczyną, a zostaniesz poproszony o pozbycie się niejakiego Harpa. Jest to kolejna misja z kategorii Łowcy nagród.

z024

Cel przebywa w zachodniej części mapy. Udaj się na miejsce i wejdź na jeden z okolicznych, kamiennych pagórków. Z takiego miejsca bardzo dobrze widać znajdujący się w dole, mały obóz bandytów. Jeśli skorzystasz z lornetki, to szybko zauważysz, że jest on atakowany (1) przez sporą grupę świrusów.

z025

Jeśli nie chcesz się narażać na obrażenia, to najlepiej jest spokojnie poczekać, aż potwory i ludzie rozprawią się ze sobą nawzajem. W takim przypadku na polu bitwy mogą zostać tylko niedobitki, co znacznie ułatwi robotę. Jeśli Harp (2) jeszcze żyje, to możesz go bez większych trudności zdjąć z dystansu, na przykład przy pomocy snajperki.

z026

Na koniec wystarczy skierować się w stronę ciała (3) szefa pokonanej bandy i podnieś z niej zakrwawioną bandanę. Wróć z nią do Rikki, przebywającą w obozie Żelaznego Mike'a i przekaż jej dowód wypełnienia zlecenia, co przyczyni się do jego zakończenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami