Days Gone - Chciałeś się zapić na śmierć

Wyruszamy na poszukiwania pijanego Boozera.

Zadanie to aktywuje się automatycznie po zakończeniu wyprawy ze Skizzem do kopalni w ramach zadania głównego o nazwie Nieprzekroczone granice. Jest to kolejna misja związana z wątkiem Przeżycie to nie życie.

Zacznij od skierowania się na farmę Lost Lake położoną na północny wschód od obozu Żelaznego Mike'a. Na miejscu podejdź do strażników, którzy powiedzą, że Boozera wybrał się na wycieczkę.

076

Okaże się, że udał się w stronę opuszczonej farmy, leżącej na północ od miejsca, w którym się znajdujesz. Po dotarciu na miejsce wejdź do opuszczonej chatki i sprawdź pustą butelkę (1), stojącą na stoliku.

077

Następnie wyjdź z domu. Rozpocznie się scenka, w której poznasz nowego przeciwnika - wyjca (2). Jest to świruska, która swoim krzykiem potrafi unieruchomić bohatera oraz zwabiać spore grupy świrusów (3). Postaraj się ją szybko zastrzelić, a potem odeprzyj atak wrogów. Jeśli chcesz załatwić ją później, to korzystaj z broni palnej - zbliżenie się do wyjca jest bardzo niebezpieczne.

078

Po pozbyciu się niebezpieczeństwa skieruj się na drewnianą kładkę przy wyjeździe z farmy i przyjrzyj się śladom poszukiwanego kolegi. Następnie wejdź na motocykl i pojedź do pobliskiej, opuszczonej stodoły. Rozpraw się z traszkami i wejdź do domu za stodołą. Na piętrze, w łóżku (4) znajdziesz kolejne ślady Boozera.

079

Wróć na motocykl i nawiąż z Boozerem kontakt radiowy, po czym zacznij jechać wzdłuż głównej drogi. W końcu dotrzesz do pustej butelki (5). Przyjrzyj się jej, wróć na swoją maszynę i ruszaj przed siebie, omijając opuszczone auta. W końcu odnajdziesz swojego kompana.

Po scence z hordą weź kompana na motocykl, ucieknij przed świrusami i wróć do obozu Lost Lake, gdzie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami