Days Gone - Droga pod kołami; Na ryby; Jedynym, jakiego ma

Odnajdujemy porwaną dziewczynkę Gabby.

Misja aktywuje się wkrótce po ukończeniu poprzedniego zadania głównego o nazwie Przebłyski świadomości. Wróć do kryjówki na górze O'Leary i rozpraw się z kilkoma przeciwnikami, którzy będą kręcić się w pobliżu. Następnie wejdź na teren obozu i wsiądź na motocykl Boozera, co automatycznie zakończy tę krótką misję.

Misja: Na ryby

Po odwiezieniu do obozu Żelaznego Mike'a motocykla Boozera skieruj się do Rikki. Dziewczyna poprosi, abyś zajął się sprawą zaginionej dziewczyny o imieniu Gabby.

066

Zacznij od skierowania się do zachodniej części pobliskiego jeziora. Na miejscu zlokalizuj wędkę (1), przy której rozpocznij śledztwo. Okaże się, że dziewczyna została porwana. Korzystając ze specjalnego zmysłu bohatera zacznij szukać kolejnych śladów.

067

Trop prowadzi na ulicę w pobliże niebieskiej furgonetki, stojącej na wzgórzu. Sprawdź znajdującą się przy niej kałużę (2). Kolejny trop będzie prowadził do pobliskiej, drewnianej chatki. Uważaj, ponieważ jest silnie broniona przez bandytów. Możesz wycofać się za ulicę i eliminować ich, kiedy będą nadbiegać.

068

Po oczyszczeniu terenu wejdź do domku z zielonymi ścianami i rozpraw się z kolejną grupą bandytów. Następnie przejdź przez drzwi (3) na prawo od wejścia, za którymi znajdziesz poszukiwaną dziewczynę. Uwolnij ją, co zakończy zadanie. Po powrocie do obozu uruchomi się jeszcze krótka misja Jedynym, jakiego ma - wystarczy udać się do szpitala, a po zakończeniu scenki zaliczysz zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami