Serial Wiedźmin od Netflixa - armia i obóz Nilfgaardu na nieoficjalnych zdjęciach z planu

Są też nagrania.

Serwis Redanian Intelligence opublikował zestaw nieoficjalnych materiałów z planu realizowanego dla platformy Netflix serialu Wiedźmin. Zdjęcia i nagrania przedstawiają obóz Nilfgaardu.

Redakcja portalu otrzymała fotografie i filmy od osoby prowadzącej na Twitterze profil GotLike Location. Internauta - zazwyczaj zajmujący się „Grą o Tron” - był na Węgrzech w miejscu, gdzie kręcona jest obecnie najnowsza adaptacja przygód Geralta z Rivii.

Fotografie prezentują obóz wojskowy Nilfgaardu - dowodzonego przez Emhyra imperium, które prowadzi ofensywę przeciwko Królestwom Północy. Na części zdjęć dostrzec można namioty, a nawet machiny oblężnicze.

wiedzmin_nilfgaard_oboz
Obóz Nilfgaardu

Inne udostępnione przez Redanian Intelligence obrazki przedstawiają zaś żołnierzy odzianych w charakterystyczne czarne pancerze. Grupa żołdaków maszeruje polną drogą, choć nie jest jasne, czy scena jest częścią serialu.

wiedzmin_nilfgaard
Nilfgaardczycy przed bitwą

Jakość materiałów nie pozwala rozróżnić twarzy konkretnych osób, ale sugerują, że na planie jest Mimi Ndiweni, która wciela się w nilfgaardzką czarodziejkę Fringillę Vigo. Zauważono też mężczyznę podobnego do Tomka Bagińskiego, pełniącego funkcję jednego z producentów.

wiedzmin_fringilla
Na zdjęciu dostrzec można osobę podobną do serialowej Fringilli Vigo

Co ciekawe, z aktywności Eamona Farrena i Freyi Allan - odgrywających role odpowiednio Cahira i Ciri - w mediach społecznościowych wynika, że aktorzy są obecni na Węgrzech. Niewykluczone więc, że sekwencja ze zdjęć dotyczy najazdu na Cintrę, co może oznaczać, że fabuła serialu wykroczy poza opowiadania.

Serwis Redanian Intelligence opublikował także nagrania prezentujące sceny kręcone nocą. Pośród namiotów nilfgaardzkiej armii widoczne są rozpalone ogniska. Być może całość to przygotowania do bitwy.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Data premiery serialu Wiedźmin nie jest na razie znana, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że produkcja na platformie Netflix zadebiutuje 20 grudnia. Pierwszy sezon złoży się łącznie z sześciu odcinków.

Źródło: Redanian Intelligence

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami