Days Gone - Podwajam stawkę (zlecenie)

Zadanie dodatkowe dla Tuck w Hot Springs. Polujemy na Ricka Marsdona.

Zadanie dodatkowe wykonywane dla Tuck w obozie Hot Springs, które aktywuje się wraz z postępami fabularnymi w kampanii. Jest to misja z kategorii Łowca nagród, a tym razem mamy zająć się niejakim Rickiem Marsdonem, który przebywa na południe od obozu Tuck.

z021

Po dotarciu na miejsce rozpraw się w pierwszej kolejności z czającym się wśród drzew snajperem (1). Stoi na wzgórzu przy drewnianej barierce - jest to idealne miejsce do skorzystania z karabinu snajperskiego i oczyszczenia terenu na dole.

z022

Wśród skał znajdziesz również swój cel, czyli wspomnianego Ricka Marsdona (2). Wystarczy wziąć go na muszkę i załatwić jednym strzałem. Oczywiście możesz również skorzystać z wariantu otwartej walki. Zwróć też uwagę na prawą flankę, gdzie czai się drugi snajper.

z023

Po oczyszczeniu terenu skieruj się w kierunku zwłok Ricka i podnieś kapelusz (3), z którym wróć do Tuck. W ten sposób wypełnisz zlecenie i otrzymasz nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami