Total War: Three Kingdoms - cena i oferty w wybranych sklepach

Edycja Limitowana w cenie zwykłej.

Już dziś - 23 maja - na PC debiutuje Total War: Three Kingdoms, czyli nowa odsłona uznanej serii strategii. Tym razem przenosimy się do Chin, do czasów, kiedy Państwo Środka było podzielone na tytułowe trzy królestwa.

W sklepach dostępna jest oferta z Edycją Limitowaną gry - w cenie wersji standardowej, aż do wyczerpania nakładu premierowego.

t

Oferty

Edycja Limitowana zawiera dwustronny plakat z mapą kampanii i grafikami postaci oraz ekskluzywne pudełko na grę. Ponadto osoby, które nabędą grę w przeciągu pierwszego tygodnia od premiery, otrzymają rozszerzenie Yellow Turban Rebellion: Pakiet watażków, który wprowadza trzech nowych grywalnych bohaterów do Wielkiej Kampanii.

te

Celem gry jest zjednoczenie Chin i stworzenie potężnej dynastii. Gracz wybiera spośród 11 legendarnych watażków i podbija królestwo, pokonując wrogów na polu militarnym, technologicznym, politycznym i gospodarczym.

Metoda dotarcia do celu jest dowolna. Możemy budować silne przyjaźnie czy braterskie sojusze i tym samym zyskać szacunek licznych wrogów, a także dopuszczać się okrutnych zdrad i zostać mistrzem intryg politycznych.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami