W Rage 2 można spotkać postać szefa id Software

Tim Willits w postapokaliptycznym wydaniu.

Gracze odkryli, że w wydanej wczoraj strzelance Rage 2 umieszczono postać wzorowaną na szefie id Software - studia, które wraz z zespołem Avalanche przygotowało projekt.

Uwaga - możliwe spoilery.

Przemierzając Wellspring, czyli jedną z pierwszych dużych lokacji dostępnych w grze, natknąć się można na obskurną toaletę. W pomieszczeniu na sedesie siedzi, oddając się intymnej czynności, niejaki Wimothy Tillits.

Wygląd oraz imię i nazwisko mężczyzny sugeruje, że postać jest wzorowana na Timie Willitsie, a więc dyrektorze generalnym id Software. Postapokaliptycznemu odpowiednikowi szefa studia najwyraźniej się jednak nie poszczęściło - otoczony jest szczurami, a ciało pokryte ma brudem.

rage_2_tim
Postapokaliptyczny Tim Willits we własnej osobie

Akcję gry osadzono 30 lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony cyklu. Gracze wcielają się w Strażnika znanego jako Walker (do wyboru kobieta lub mężczyzna), której osadę zaatakowała organizacja zwana Władzą.

Tytuł oferuje otwarty świat, który zwiedzamy bez większych ograniczeń. Pustkowia twórcy z id Software i Avalanche wypełnili szeregiem zróżnicowanych aktywności - zarówno pobocznych, jak i powiązanych z głównym wątkiem fabularnym.

Zobacz: Rage 2 - Poradnik, Solucja

„Grając szybko zapominamy o nieco pustawym świecie i innych, małych niedociągnięciach. Strzelanie jest tu po prostu tak satysfakcjonujące, że grę polecić można wszystkim miłośnikom szybkiej akcji i postapokaliptycznych klimatów” - głosi nasza recenzja Rage 2.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami