Rage 2 - Pod powierzchnią: Loosum, Dzicz, Bliźniacze Kaskady, Cybermiażdżyciel, rdzeń

Misja, w której włamujemy się do fabryki mutantów i wykradamy cenny przedmiot.

Jest to kolejna misja fabularna dla Loosum Hagar, którą aktywujesz po przejściu zadania Gwiazda pustyni. Dodatkowym warunkiem jest konieczność zdobycia u Loosum piątego poziomu zaufania. Uczynisz to wykonując zadania z kategorii przejmij i kontroluj, które są zaznaczone na mapie żółtymi ikonami. Chodzi tu o następujące miejsca:

Po uzyskaniu piątego poziomu zaufania udaj się do Loosum, która czeka w mieście Wellspring.

029

Po rozmowie z nią udaj się do Bliźniaczych Kaskad - jest to kryjówka bandytów znajdująca się na północy mapy. Na miejscu skorzystaj z wraku auta (1), aby dostać się do środka, gdzie rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami. Uważaj, bo miejsce jest mocno bronione.

030

Po oczyszczeniu miejscówki może się okazać, że na miejscu pojawi się jeszcze opancerzony przeciwnik (2). Gdyby do tego doszło, to pozostawaj w ciągłym ruchu i korzystaj z odskoku, aby unikać ostrzału rakietowego. W międzyczasie ostrzeliwuj rywala, aż zniszczysz jego pancerz, a potem jego samego.

031

Kolejnym celem będzie skierowanie się do wielkiej budowli na wzgórzu. Kiedy się do niej zbliżysz skorzystaj z przejścia (3) z prawej strony. W ten sposób wejdziesz do fabryki.

Fabryka Goliat, boss Cybermiażdżyciel, rdzeń

Po wejściu do środka rusz przed siebie i wyeliminuj wszystkich wrogów, którzy staną na drodze.

032

Następnie skorzystaj z windy, aby zjechać na dół. Załatw kolejną grupę nieprzyjaciół, po czym przejdź przez przejście (4) do kolejnego pomieszczenia. Wejdź po schodach na górę i przebijaj się do windy, którą wjedź na górę.

033

Przechodź przez następne korytarze, aż dotrzesz do mostu (5), który aktywuj przy pomocy panelu (6). Przejdź na drugą stronę i ruszaj przed siebie, eliminując kolejne zastępy nieprzyjaciół.

034

W końcu dotrzesz do miejsca, gdzie będziesz musiał stawić czoła Cybermiażdżycielowi. Walka z nim jest zbliżona do pojedynku znanego z misji Kontrola lotów. Przede wszystkim pozostawaj w ruchu i korzystaj z odskoku, aby unikać jego ataków. Możesz użyć skupienia, żeby zlokalizować słaby punkt na jego klatce (7).

Po jego ostrzelaniu przeciwnik na chwilę upadnie na kolano. Obejdź go i zniszcz świecące na niebieskie ogniwo. Potem ponownie zajmij się panelem na klatce, zniszcz drugie ogniwo, a potem dobij rywala.

035

Przedrzyj się przez kolejne pomieszczenia wypełnione wrogami, a w końcu dotrzesz do miejsca z rdzeniem (8). Aby go aktywować musisz najpierw zniszczyć dwa kontrolery laserowe (9).

036

Po zniszczeniu konsoli będziesz musiał jeszcze za każdym razem ostrzelać dwa ogniwa (10). Dopiero wtedy kontroler zostanie zniszczony.

037

Uważaj, bo po dokonaniu tej czynności na środku pomieszczenia pojawi się laser (11), który będzie raził bohatera oraz wrogów (12). Korzystając z osłon dostań się szybko na przeciwną stronę lokacji i zniszcz drugi kontroler laserowy.

038

Kiedy to nastąpi lasery blokujące rdzeń zostaną wyłączone. Przedrzyj się szybko do rdzenia, podnieś go, po czym zeskocz na dół i szybko skieruj się w kierunku windy (13). Aktywuj ją przy pomocy panelu. Warto w tym momencie przykucnąć i skorzystać z przesteru oraz infuzji zdrowia, ponieważ bohater będzie mocno ostrzeliwany przez wrogów.

Po tym, jak winda wjedzie na górę wystarczy opuścić budynek i wrócić do Loosum, co zakończy misję. Przy okazji odblokujesz potężny czołg o nazwie Kserkses III.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami