Niezapowiedziane gry od wydawcy GTA i RDR 2 ukażą się przed kwietniem 2020 roku

Tajemnicze produkcje.

Podczas spotkania z inwestorami kierownictwo Take-Two - wydawcy między innymi serii GTA i Red Dead Redemption 2 - poinformowało, że w najbliższych miesiącach nakładem firmy ukażą się niezapowiedziane dotychczas gry.

Dyrektor generalny koncernu, Strauss Zelnick, poinformował, że w planach są nieogłoszone na razie tytuły. Tajemnicze produkcje ukażą się w bieżącym roku fiskalnym, który dla spółki zakończy się 31 marca 2020 roku.

Nie jest to jasne, ale najpewniej wspomniane produkcje trafią do sprzedaży jesienią. Na razie jednym z tytułów, które Take-Two wyda we wspomnianym okresie, jest Borderlands 3, czyli kolejna odsłona cyklu od Gearbox Software - strzelanka zadebiutuje 13 września.

borderlands3_t2
Jedną z zaplanowanych na jesień gier od Take-Two jest Borderlands 3

Zelnick nie przedstawił żadnych szczegółów na temat niezapowiedzianych gier, ale mało realne jest, by jednym z tytułów było GTA 6. Firma ma najprawdopodobniej w zanadrzu następne części innych swoich marek, w tym koszykarskiej serii NBA 2K oraz strategii Civilization i XCOM.

Warto też zaznaczyć, że spółka posiada również prawa do BioShocka. Nieoficjalne doniesienia sprzed roku wskazywały, że „sekretne studio” Take-Two pracuje nad zupełnie nową odsłoną cyklu wykreowanego przez Kena Levine'a.

bioshock_t2
Niewykluczone, że wśród tajemniczych tytułów jest następny BioShock

Niewykluczone, że więcej informacji o powstających projektach przedstawiciele wydawcy ujawnią w okolicach tegorocznych targów E3. Organizowane w Los Angeles wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 czerwca.

Źródło: GameSpot

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami