Red Dead Online opuszcza fazę beta. Nowe misje fabularne, poker i inne

Jest też wiele poprawek.

Rockstar zakończył testy beta Red Dead Online. Jednocześnie studio opublikowało nową aktualizację, która wprowadziła do modułu sieciowego Red Dead Redemption 2 szereg dodatkowych treści.

Pojawiły się między innymi dodatkowe misje fabularne do zabawy w kooperacji. Te kontynuują historię zemsty Jessiki LeClerk - gracze pomogą bohaterce odkryć prawdę o zabójstwie męża. Honorowi użytkownicy obronią Valentine przed gangiem Del Lobos, a niehonorowi przeprowadzą napad na bank w Saint Denis.

Wprowadzono też następne wyzwania do gry swobodnej. W zadaniach nie zabraknie postaci z kampanii fabularnej - zainteresowani spotkają się z kapitanem Thomasem w Bayou Nwa i odwiedzą hodowców świń z Aberdeen.

rdr_online_aktualizacja1
W Red Dead Online można stworzyć własną postać

Zaimplementowano także nową aktywność poboczną - poker na zasadach Hold 'Em. Gracze mogą wziąć udział w prywatnej rywalizacji ze znajomymi lub w publicznych sesjach, gdzie stawki wejściowe i nagrody są wyższe. Do tego kolejne wyzwania Kontra bandy (łowienie ryb, polowaniu na ptaki i zbieranie ziół) oraz dynamiczne wydarzenia z udziałem mieszkańców i podróżnych.

Do modułu sieciowego trafiło również Overrun - dostępny w ramach Konfrontacji wariant, w którym walczymy o kontrolę nad wskazanym terenem. Wygrywa zespół dysponujący większym obszarem niż drużyna przeciwna.

rdr_online_poker
Moduł sieciowy oferuje wiele aktywności pobocznych

Dużą nowością są ofensywny i defensywny styl zabawy. Pierwszy umożliwia graczom swobodne atakowanie innych, choć też mogą paść ofiarą wrogów. Osoby decydujące się na drugą opcję nie dostaną powiadomień o misjach rywalizacyjnych i będą chronieni - otrzymają mniej obrażeń, a reszta użytkowników nie złapie ich na lasso, nie uderzy i nie wykona egzekucji.

Poza tym między innymi ulepszono radar (zabicie użytkownika oznaczonego jako wróg nie zwiększy poziomu wrogości), usunięto autocelowanie w głowę wobec przeciwników, przyspieszono zmianę broni, wydłużono czas powiadomień o zadaniach oraz dodano nowy schemat sterowania, funkcję wyboru specjalizacji koni i nowe nagrody. Do tego ekwipunek - rewolwer LeMat oraz porcja odzieży, animacji i gestów.

Latem pojawi się system klas z trzema profesjami - łowcy nagród, kolekcjonera i handlarza. Każda z ról zagwarantuje unikalne sposoby rozgrywki, a także zestawy strojów, uzbrojenia oraz innych nagród.

Natomiast w najbliższych tygodniach - począwszy od 21 maja - tryb sieciowy otrzyma następne misje w grze swobodnej, wydarzenia Król torów, ubrania, tryby Azyl (28 maja), Wróg Publiczny (4 czerwca) i Sport królów (11 czerwca) w ramach Konfrontacji.

Źródło: Rockstar Games

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami