Serial Wiedźmin produkcji Netflixa zadebiutuje 20 grudnia 2019 roku, a zaraz potem, najpóźniej w styczniu, rozpoczną się prace nad drugim sezonem - wynika z nieoficjalnych informacji zamieszczonych na blogu Recapped.

To strona, która już wcześniej publikowała informacje o serialu, z czasem znajdujące pokrycie w rzeczywistości. Chodzi między innymi o wieści dotyczące obsadzenia Henry'ego Cavilla w roli Białego Wilka.

Warto zwrócić uwagę, że data pokrywa się z okresem wskazanym przez przedstawicieli Netflixa podczas spotkania z inwestorami. Wspomniano wtedy o „czwartym kwartale bieżącego roku”.

wied
Pierwszym sezonem zajmują się aktualnie prawdopodobnie specjaliści od tzw. postprodukcji

Mimo wszystko, do informacji podanych przez blog Recapped należy podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności.

Z licznych wpisów członków ekipy filmowej w mediach społecznościowych wynika, że zdjęcia do serialu albo już skończono, albo są na bardzo zaawansowanym etapie.

Szczegóły na temat fabuły nie są na razie znane. Obsada poszczególnych odcinków sugeruje jednak, że pierwszy sezon skoncentruje się na takich opowiadaniach, jak „Mniejsze zło”, „Kraniec świata” i „Kwestia ceny”.

Źródło: Recapped

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.