Nieoficjalny remake pierwszego Metal Gear Solid tworzony w Dreams

Wideo z pierwszej sekcji gry.

Miłośnik gry Dreams na PS4 odtwarza za pomocą produkcji Sony pierwszą odsłonę serii Metal Gear Solid z 1998 roku. Projekt nie jest jeszcze skończony, ale można już zobaczyć, jak wygląda pierwsza sekcja przygody.

Nieoficjalnym remake'iem zajmuje się Bear Parker z Traveller's Tales - studia odpowiedzialnego z liczne gry na licencji LEGO, gdzie piastuje stanowisko specjalisty od kontaktów ze społecznością.

W materiale wideo Parker tłumaczy, że podczas prac napotkał problemy, związane głównie z ograniczeniami edytora Dreams. Przykładowo, liczne kontenery zajmowały zbyt dużo pamięci, więc musiał znaleźć sposób, aby zaprojektować elementy w wydajniejszy sposób.

Aktualnie deweloper pracuje nad ulepszeniem sterowania i animowanym środowiskiem.

Dreams to nietypowa produkcja, której sednem jest przede wszystkim kreowanie własnych map, światów, opowieści, a nawet - jak w powyższym przypadku - całych gier.

dr
Producentem Dreams jest Media Molecule, znane z serii Little Big Planet

16 gra trafiła do programu wczesnego dostępu na PS4. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami