Nieoficjalny remake pierwszego Metal Gear Solid tworzony w Dreams

Wideo z pierwszej sekcji gry.

Miłośnik gry Dreams na PS4 odtwarza za pomocą produkcji Sony pierwszą odsłonę serii Metal Gear Solid z 1998 roku. Projekt nie jest jeszcze skończony, ale można już zobaczyć, jak wygląda pierwsza sekcja przygody.

Nieoficjalnym remake'iem zajmuje się Bear Parker z Traveller's Tales - studia odpowiedzialnego z liczne gry na licencji LEGO, gdzie piastuje stanowisko specjalisty od kontaktów ze społecznością.

W materiale wideo Parker tłumaczy, że podczas prac napotkał problemy, związane głównie z ograniczeniami edytora Dreams. Przykładowo, liczne kontenery zajmowały zbyt dużo pamięci, więc musiał znaleźć sposób, aby zaprojektować elementy w wydajniejszy sposób.

Aktualnie deweloper pracuje nad ulepszeniem sterowania i animowanym środowiskiem.

Dreams to nietypowa produkcja, której sednem jest przede wszystkim kreowanie własnych map, światów, opowieści, a nawet - jak w powyższym przypadku - całych gier.

dr
Producentem Dreams jest Media Molecule, znane z serii Little Big Planet

16 gra trafiła do programu wczesnego dostępu na PS4. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami