Miłośnicy Sekiro: Shadows Dwie Twice znajdują kolejne ciekawe sposoby pokonywania bossów. Jeden z twórców na platformie YouTube postanowił, że zwycięży z najsilniejszymi przeciwnikami wyłącznie za pomocą rzucanych monet.

Zasady wymyślonego przez użytkownika wyzwania zabraniają używania jakichkolwiek ataków, prócz rzutu pieniędzmi, możliwego do wykonania w przypadku posiadania odpowiedniego ulepszenia protezy. Tyrannicon pokonał już w walce z Gyoubu Oniwę, Panią Motyl oraz Genichiro.

Specyficzny atak działa podobnie jak rzut shurikenami, ale zadaje więcej obrażeń. Zabiera też monety z „kieszeni” głównego bohatera - 10 lub 15 na jeden cios.

Warto wspomnieć, że Tyrannicon korzysta z moda, który pozwala graczowi na nielimitowane ataki specjalne. W innym przypadku wyzwanie nie byłoby możliwe.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Pokonanie Genichiro „kosztowało” aż 1255 senów, natomiast Gyoubu Oniwa i Panią Motyl - odpowiednio 685 i 640 senów.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.