Fan Sekiro pokonuje bossów, rzucając w nich monetami

Ile kosztuje zwycięstwo? 

Miłośnicy Sekiro: Shadows Dwie Twice znajdują kolejne ciekawe sposoby pokonywania bossów. Jeden z twórców na platformie YouTube postanowił, że zwycięży z najsilniejszymi przeciwnikami wyłącznie za pomocą rzucanych monet.

Zasady wymyślonego przez użytkownika wyzwania zabraniają używania jakichkolwiek ataków, prócz rzutu pieniędzmi, możliwego do wykonania w przypadku posiadania odpowiedniego ulepszenia protezy. Tyrannicon pokonał już w walce z Gyoubu Oniwę, Panią Motyl oraz Genichiro.

Specyficzny atak działa podobnie jak rzut shurikenami, ale zadaje więcej obrażeń. Zabiera też monety z „kieszeni” głównego bohatera - 10 lub 15 na jeden cios.

Warto wspomnieć, że Tyrannicon korzysta z moda, który pozwala graczowi na nielimitowane ataki specjalne. W innym przypadku wyzwanie nie byłoby możliwe.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Pokonanie Genichiro „kosztowało” aż 1255 senów, natomiast Gyoubu Oniwa i Panią Motyl - odpowiednio 685 i 640 senów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami