Assassin's Creed Odyssey z nową darmową opowieścią i wyposażeniem w maju

Oraz kolejną aktualizacją.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili szczegóły na temat nowości, które w tym miesiącu trafią do Assassin's Creed Odyssey. W planach jest darmowe fabularne DLC i zestaw wyposażenia.

Kolejna odsłona Zapomnianych greckich mitów pojawi się w grze w najbliższy wtorek - 14 maja. W misji zatytułowanej „Wyjątkowo kiepski dzień” gracze zmierzą się z oszustem, który podszywa się pod Aleksiosa lub Kassandrę, psując reputację bohaterom.

Zadanie będzie dostępne dla wszystkich posiadaczy produkcji - za darmo. Podobnie jak w przypadku poprzednich bezpłatnych dodatków fabularnych, jedynym warunkiem jest dotarcie do piątego rozdziału podstawowej kampanii Assassin's Creed Odyssey.

ac_odyssey_pakiet_morski_hydry
Pakiet morski Hydry

Natomiast 21 maja pojawią się dwa nowe zestawy przedmiotów kosmetycznych do zdobycia. Pierwszym jest pakiet morski Hydry, w którym znajdą się elementy dla okrętu: projekt statku, motyw załogi i galion. Do tego Herakles - postać zawita na pokład Adrestii.

Drugą z majowych kolekcji jest paczka nawiązująca do wspomnianego Heraklesa. W jej skład wejdzie dodatkowe wyposażenie dla Aleksiosa lub Kassandry, a także wierzchowiec oraz topór. Obie zainteresowani nabędą w sklepie dostępnym w grze lub olimpijskim oikosie.

ac_odyssey_pakiet_heraklesa
Pakiet Heraklesa

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Z kolei pod koniec bieżącego miesiąca tytuł otrzyma aktualizację zmieniającą między innymi system legendarnych przybocznych, którzy będą awansować na kolejne poziomy wraz z postacią gracza. Poza tym enigmatyczne ostrakony wskażą, w jakim regionie należy poszukiwać opisywanych skarbów i redukcji ulegną cele tygodniowych kontraktów.

Źródło: Assassin's Creed

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami