Zwiastun Final Fantasy 7 Remake prezentuje grę w akcji

Pierwszy materiał od ponad trzech lat.

Square Enix zaprezentowało podczas State od Play nowy zwiastun odświeżonej wersji Final Fantasy 7. Nie ujawniono szczegółów, ale więcej informacji wydawca przekaże w czerwcu - a więc prawdopodobnie podczas targów E3.

Materiał przedstawia kluczowe dla fabuły postacie - między innymi głównego bohatera, Clouda Strife'a - fragmenty przerywników filmowych, a także sporo walki. Potyczki nie będą prowadzone w systemie turowym, bardziej przypominając nowoczesne rozwiązania.

Remake kultowego jRPG Final Fantasy 7 po raz pierwszy zapowiedziano podczas E3 w 2015 roku, kilka miesięcy później publikując też gameplay. Od tamtego czasu wieści na temat projektu ucichły.

W 2017 Square Enix zapowiedziało, że grą nie zajmuje się już zewnętrzne studio, a zespół wydawcy. W międzyczasie pojawiły się też informacje o problemach z produkcją i zmianach w rozgrywce.

ff2
Gra przeszła wiele zmian

Final Fantasy 7 Remake do tej pory potwierdzono jedynie na PlayStation 4 - nie wiadomo, czy zadebiutuje też na innych platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami