W trakcie wczorajszego odcinka programu State of Play firma Sony zaprezentowała specjalną wersję PS4. Model przygotowano z okazji tegorocznej edycji promocji Days of Play.

Na urządzeniu o kolorze stalowej szarości umieszczono symbole charakterystyczne dla marki PlayStation, a więc trójkąt, kółko, krzyżyk oraz kwadrat. Do tego wykonany w podobnym stylu wizualnym pad DualShock 4.

ps4_model_days_of_play
PS4 w edycji Days of Play

Konsola to standardowe PS4 wyposażone w dysk twardy o pojemności 1 TB. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie nowy model trafi do sprzedaży, tajemnicą jest również cena, jaką zainteresowani będą musieli wydać na sprzęt.

Days of Play to akcja, w ramach której firma Sony przecenia setki produktów - gier, urządzeń, akcesoriów i gadżetów - powiązanych ze swoją platformą. Zazwyczaj promocja organizowana jest na przełomie maja i czerwca.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy japoński koncern przygotował model PS4 powiązany ze wspomnianym wydarzeniem. W ubiegłym roku do sprzedaży trafiła podobna wersja, choć ozdobiona w kolorami niebieskim i złotym.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.