Gracze Red Dead Redemption 2 przenieśli gang Dutcha do trybu sieciowego

Dzięki edytorowi postaci w Red Dead Online.

Grupa fanów Red Dead Redemption 2 w trybie wieloosobowym produkcji odtworzyła - za pomocą dostępnego w tytule edytora - członków gangu Dutcha, wokół którego toczy się fabuła gry.

Internauta o pseudonimie JP_Doctor wraz ze znajomymi stworzył odpowiedniki bohaterów z kampanii dla pojedynczego gracza. Do Red Dead Online przenieśli więc między innymi Sadie, Micaha i innych.

W rozmowie z naszymi kolegami z brytyjskiej redakcji Eurogamera użytkownik wyjaśnia, że odtworzenie członków gangu Dutcha nie jest proste ze względu na ograniczone możliwości edytora postaci, zwłaszcza dotyczące włosów i ubrania.

rdr2_dutch
Gang Dutcha w wersji sieciowej

- Stworzenie naszych bohaterów zajęło nam dużo czasu, a jeszcze więcej poświęciliśmy na rozwój podopiecznych i zakup odpowiednich strojów. Szczególnie trudnym przypadkiem była nasza Sadie - tłumaczy.

Sieciowy gang Dutcha ma czterech regularnych członków (co ciekawe, wszyscy poznali się w grze), a pozostali dołączają tylko na określony czas. Wspólnie zwiedzają otwarty świat, biorą udział w aktywnościach i robią fotografie publikowane później w internecie.

gang_dutch
Szef grupy wciela się w Dutcha

To jednak nie wszystko, ponieważ często organizują sesje RPG, podczas których odgrywają poszczególne postacie, zachowując się i wypowiadając jak oryginalni bohaterowie z trybu dla pojedynczego gracza Red Dead Redemption 2.

- Tak jak Dutch, zawsze mówię, że mam plan, który polega na zdobyciu pieniędzy. Dzięki temu wygląda to tak, jakbyśmy kampanię fabularną rozgrywali w kooperacji - twierdzi JP_Doctor, wcielający się w Dutcha.

gang2
Członkowie gangu wspólnie przemierzają Dziki Zachód

Pomysł odtworzenia gangu w trybie wieloosobowym spotkał się z pozytywną reakcją internautów w mediach społecznościowych. Gracze są zaskoczeni odzewem i liczą, że skłonią pozostałych fanów do organizowania podobnych inicjatyw.

Źródło: Reddit, Eurogamer

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami