Microsoft ujawnił szczegóły na temat zapowiadanej niedawno niespodzianki związanej z „Grą o Tron”. Firma wyda nawiązujące do słynnego serialu modele konsoli Xbox One bez czytnika płyt.

Koncern przygotował dwa urządzenia. Pierwsze utrzymano w płomiennych motywach graficznych i oznaczono herbem Targaryenów, a więc jednego z rodów znanego z telewizyjnej produkcji stacji HBO.

Na drugim - ozdobionym zimową kolorystyką - umieszczono zaś symbol Nocnego Króla, czyli władcy przypominających zombie stworów zwanych Innymi. Na obu sprzętach nie zabrakło logo serialu „Gra o Tron”.

got_dany
Xbox One w edycji Targaryenów

Specjalnych modeli Xbox One S All-Digital Edition nie będzie można jednak kupić, a jedynie wygrać w mediach społecznościowych. Aby zdobyć urządzenia, do 22 maja należy na Twitterze i Facebooku marki Xbox odpowiednio udostępnić i „polajkować” wpis konkursowy.

Edycje konsoli nawiązujące do „Gry o Tron” to wersje pozbawione czytnika płyt. Sprzęt wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 1 TB - na HDD zainstalowane są trzy gry: Forza Horizon 3, Minecraft i Sea of Thieves.

got_nocny2
Xbox One w edycji Nocnego Króla

Źródło: Twitter, Facebook

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.