Goat of Duty to strzelanka, w której wcielamy się w kozę

Premiera wkrótce.

Nieznane szerszej publiczności studio 34BigThings przedstawiło swój nowy projekt - Goat of Duty. Sugestywna nazwa jest nieprzypadkowa, bo to strzelanka wieloosobowa, w której zawodnicy wcielają się w kozy.

„Ok, przyznajemy. W grze nie ma żadnej fabuły. Jesteś kozą uzbrojoną po zęby (a właściwie rogi). Są też inne kozy, które chcą cię zabić. To właśnie takie proste. Teraz idź i pokaż, na co cię stać”.

W akcji grę w serwisie YouTube można zobaczyć jedynie na włoskim kanale Multiplayer.it. Poniżej materiał.

Pomimo nazwy, projekt gry nawiązuje bardziej do serii Unreal Tournament czy Quake niż do Call of Duty. Postacie poruszają się bardzo szybko, wysoko skaczą, a także korzystają z charakterystycznych broni, jak wyrzutnia rakiet.

Deweloperzy nie ukrywają, że nie ma tutaj żadnej strategii ani zróżnicowanych bohaterów. Pojawia się za to humor, dużo kostiumów i cztery tryby gry - deathmatch i autorskie warianty opracowane przez projektantów.

g1
Rozgrywka jest bardzo dynamiczna

Cena gry nie jest znana. Premiera wkrótce, wyłącznie na PC.

Kozy nie są bohaterami wyłącznie Goat of Duty. W niezwykle popularnym, humorystycznym Symulatorze kozy wcielamy się w tytułowe zwierzę, by siać jak największy chaos w mieście.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami