Wczoraj w większości krajów na świecie zadebiutowało Xbox One S All-Digital Edition, czyli konsola pozbawiona napędu na płyty. Okazuje się, że do Polski trafi z opóźnieniem.

Urządzenie pojawiło się w ofercie sklepu RTV Euro AGD. Z informacji umieszczonych na karcie katalogowej produktu wynika, że sprzęt trafi na polski rynek w czerwcu. Platformę w przedsprzedaży można kupić za 999 zł.

Nabywcy nowego modelu w pudełku znajdą konsolę, okablowanie i jeden bezprzewodowy kontroler. Warto zaznaczyć, że na dysku twardym o pojemności 1 TB od razu będą zainstalowane trzy gry: Forza Horizon 3, Minecraft i Sea of Thieves.

xbox_one_s_bez_plyt
Xbox One bez czytnika płyt

Xbox One S All-Digital przypomina oryginalną wersję urządzenia - pozbawione jest jedynie czytnika na płyty. Microsoft podkreśla, że sprzęt kierowany jest do osób, korzystających z abonamentu Xbox Game Pass, zapewniającego dostęp do szerokiej biblioteki cyfrowych gier.

Warto zaznaczyć, że koncern z Redmond nie traktuje modelu bez czytnika jako zamiennika standardowej edycji konsoli, a jako kolejną opcję dla potencjalnych klientów.

Źródło: RTV Euro AGD

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.