Nieoficjalnie: Ghost Recon Breakpoint to nowa odsłona cyklu. Premiera w październiku

Tytuł nastawiony na zabawę w kooperacji.

Ghost Recon Breakpoint to nowa odsłona cyklu, którą firma Ubisoft zamierza zapowiedzieć w trakcie jutrzejszego pokazu - wynika z niepotwierdzonych informacji na temat projektu.

Szczegóły ujawnił użytkownik forum Reddit o pseudonimie PracticalBrus12. Internauta twierdzi, że gra zadebiutuje już 4 października na PC, PS4 i Xbox One. Tak jak poprzednia część, tytuł położy podobno nacisk na zabawę w kooperacji - siły połączy maksymalnie czterech graczy.

Głównym antagonistą jest Cole D. Walker, w którego wciela się Jon Bernthal, aktor znany między innymi z serialu „Punisher”. Co ciekawe, postaci poświęcone były misje z niedawnej aktualizacji do Ghost Recon Wildlands.

Złoczyńca jest byłym członkiem jednostki Duchów. Mężczyzna zbuntował się i najprawdopodobniej zabił trójkę bohaterów poprzedniej części: Holta, Midasa i Weavera. Obecnie kontroluje armię uzbrojonych dronów.

Użytkownik forum Reddit przekonuje, że podczas pokazu twórcy zaprezentują fragmenty rozgrywki z nowej odsłony cyklu. Materiał - pochodzący z wersji alpha gry - rozegra się na terenie dżungli, przedstawiając zadanie polegające na zlikwidowaniu wrogiego posterunku.

Według internauty, produkcja otrzyma edycję kolekcjonerską, której nabywcy rozpoczną zabawę trzy dni przed premierą. Pakiet zaoferuje figurkę Cole'a o wysokości 24 centymetrów, mapę świata, grafiki koncepcyjne, przepustkę (dającą zapewne dostęp do dodatków) i zestaw Ultimate z bonusowymi misjami, pojazdami i przedmiotami kosmetycznymi.

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że moderatorzy forum Reddit zazwyczaj weryfikują wieści publikowane przez swoich użytkowników - gdyby mieli wątpliwości, nie zezwoliliby na udostepnienie wpisu o Ghost Recon Breakpoint.

ghost_recon_wildlands_sequel
Ghost Recon Breakpoint to najprawdopodobniej kontynuacja Wildlands

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Nowa część cyklu zostanie oficjalnie zaprezentowana jutro, 9 maja, o godzinie 20:30 czasu polskiego. Ubisoft zamierza transmitować wydarzenie na profilach firmy w mediach społecznościowych.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami