Japoński Geralt, gadżety z Wiedźmina 3 i Cyberpunk 2077 - ruszył sklep CD Projekt Red

Koszulki, statuetki i nie tylko.

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt Red poinformowali o uruchomieniu sklepu internetowego z przedmiotami powiązanymi z produkcjami zespołu, a więc Wiedźminem 3 oraz powstającym Cyberpunk 2077.

Jednym z najciekawszych elementów oferty jest figurka Geralta w wersji stylizowanej na wojownika ze średniowiecznej Japonii. Ręcznie malowana statuetka o wysokości 30 centymetrów prezentuje Białego Wilka wyposażonego w katanę.

figurka
Japoński Geralt

Wykonany z materiału o nazwie polystone przedmiot zadebiutuje na początku czwartego kwartału bieżącego roku, choć dokładnej daty premiery nie ujawniono. Cena jest jednak wysoka - gadżet w przedsprzedaży można kupić za 939,80 zł.

Katalog obejmuje też odzież z obrazkami i grafikami odnoszącymi się do gier polskiego studia. Dostępne są koszulki, bluzy, kurtki, a nawet torby. Do tego czapka z daszkiem, którą ozdobiono napisem „*beep*” - komunikatem reaktywującym konto Cyberpunk 2077 na Twitterze.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

To jednak nie wszystko, ponieważ zainteresowani mogą nabyć również między innymi pluszową i gadającą maskotkę trolla. W ofercie są także bransoletka i drewniane etui szkoły wilka oraz zestaw gwintowych przypinek frakcyjnych.

Źródło: Sklep CD Projekt Red

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami