W najnowszej części kultowego gangsterskiego cyklu, Grand Theft Auto 6, zwiedzimy podobno aż trzy miasta - Los Santos, Vice City oraz Liberty City. Nieoficjalna informacja pochodzi z zakodowanej wiadomości rzekomego byłego pracownika studia Rockstar Games.

Chodzi o wpis w serwisie Glassdoor - stronie, na której użytkownicy publikują opinie na temat firm i pracodawców. Osoba, która podaje się za byłego pracownika Rockstar, napisała recenzję studia.

Tekst z pozoru nie zawiera żadnych istotnych informacji o oczekiwanej grze, ale pierwsze litery wierszy umieszczonych w sekcji „Porady dla kierownictwa” tworzą frazę „GTA 6 LS VC LC”.

gta
Użytkownik wspomniał też o trudnych warunkach pracy w studiu. Źródło: Youmari, ResetEra

Rozwijając skróty w komunikacie, otrzymujemy trzy miasta: wspomniane Los Santos, Vice City oraz Liberty City.

Ułożenie liter w publikacji z pewnością nie jest przypadkowe, ale recenzję w serwisie Glassdoor może napisać każdy. Nie wiadomo, czy użytkownik, który podaje się za byłego pracownika Rockstar, rzeczywiście był zatrudniony w studiu.

Warto nadmienić, że informacje pokrywają się z niedawnymi, nieoficjalnymi wieściami odnośnie GTA 6, zgodnie z którymi odwiedzimy Vice City i Liberty City, a deweloperzy mogą dodać kolejne miasta po premierze.

gta3
Nowa odsłona cyklu to doskonała okazja na powrót do znanych miejsc, jak Vice City

Głównym bohaterem jest podobno gangster, który karierę rozpocznie od drobnych kradzieży w Liberty City. Z czasem dołączy do znanego gangu w Vice City, by ostatecznie stać się baronem narkotykowym, doglądającym interesów na terenie obu metropolii.

Źródło: ResetEra, TechSpot

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.