Zapowiedź nowej odsłony Ghost Recon jeszcze w tym tygodniu? Ubisoft zaprasza na pokaz

9 maja wszystko stanie się jasne.

Ubisoft potwierdził nieoficjalne doniesienia dotyczące tajemniczego pokazu, ujawnionego w aktualizacji do Ghost Recon Wildlands. Francuski wydawca zaprasza na „światową premierę”, związaną z serią taktycznych strzelanek. Wydarzenie odbędzie się 9 maja o 20:30.

Oprócz daty i godziny Ubisoft nie podał żadnych dodatkowych informacji, wskazujących na konkretny tytuł. Wiemy jedynie, że zobaczymy „oficjalny zwiastun zapowiadający”.

Warto zwrócić uwagę, że wydawca nie łączy wydarzenia z Ghost Recon Wildlands, więc nie chodzi o aktualizację czy dodatek do gry. Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy kolejną część serii.

gr2
Wildlands zadebiutowało w 2017 roku, aż do teraz otrzymując regularne aktualizacje

Teorię o nowej odsłonie cyklu zdają się też potwierdzać informacje zdobyte przez graczy we wspomnianej już aktualizacji Wildlands. Dane wyświetlone podczas jednej z misji sugerują, że prezentacja będzie poświęcona projektowi o nazwie Aurora.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Na fikcyjnym zaproszeniu w grze znaleziono też adres internetowy, a w kodzie samej strony - frazę „grnext”, która najprawdopodobniej jest skrótem od „Ghost Recon Next”.

Źródło: Twitter

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami