Nowa gra Sony oraz remake MediEvil zostaną zaprezentowane 9 maja

W drugim odcinku State of Play.

Koncern Sony potwierdził datę drugiego odcinka State of Play, czyli programu na wzór Inside Xbox i Nintendo Direct. Podczas zaplanowanego na 9 maja 10-minutowego pokazu zobaczymy remake MediEvil oraz niezaprezentowaną do tej pory, nową grę.

Możemy też liczyć na „pozostałe ogłoszenia i informacje dotyczące nadchodzących gier na PS4”. Szczegółów nie przedstawiono, ale Sony zastrzega, że nie pojawią się żadne wieści odnośnie produkcji na kolejną generację sprzętową.

medi2
Czy podczas krótkiego pokazu znajdzie się czas na wyczekiwane gry Sony, jak The Last of Us 2?

Jeśli chodzi o odświeżoną wersję MediEvil, do chwili obecnej widzieliśmy jedynie zwiastun produkcji - z krótkimi fragmentami rozgrywki. Możemy więc liczyć a dłuższy gameplay podczas State of Play.

Oryginalną grę wydano w 1998 roku na pierwszym PlayStation. Wcielamy się w ożywionego rycerza, który walczy z armią ciemności.

Drugi odcinek State of Play można oglądać na żywo, między innymi na Twitchu i YouTube. Start 9 maja, o północy.

Źródło: Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami